acheter viagra

.............................

 

 

 

Зима для водіїв - складний час, що вимагає постійної напруги при роботі як на міських вулицях, так і на магістралях. Але самі неприємні моменти трапляються ранком: замерзла кабіна зі зледенілим склом, труднощі з запуском двигуна. Уночі ж, щоб не оклякнути (коли необхідно залишитися на ніч у кабіні автомобіля для охорони вантажу) при тривалих простоях на прикордонних пунктах, доводиться "ганяти" мотор автомобіля, непродуктивно спалюючи при цьому десятки літрів далеко не дешевого палива.

Більшість комерційних автомобілів, тролейбусів, трамваїв та автобусів, що перебувають в експлуатації в Україні, м'яко кажучи, холодні. Штатний опалювач (якщо він передбачений) ледь обігріває водія, а в мікроавтобусах - мало того, що холодно, так ще й нічого не видно, оскільки після кожного відкриття дверей через істотну різницю внутрішньої й зовнішньої температур скло обмерзає. В цьому випадку мова йде не тільки про відсутність комфорту, але й про безпеку руху. Все це призводить до того, що для нормальної роботи взимку в автомобілі необхідні додаткові агрегати, які без проблем усувають перераховані складності. 

 

Як зробити машину теплою? 

Існує кілька перевірених способів, які в сукупності можуть дати якийсь результат. 

1. У проблемних (холодних) місцях ( як правило підлога, стіни, інколи - дах) заслати додаткове килимове, але не ворсисте покриття для кращої термоізоляції. 

2. Вмонтувати більш якісні, нові або додаткові гумові, резиново-пластикові або резиново-поролонові ущільнювачі на двері. 

3. Вмонтувати у систему охолодження двигуна додатковий опалювач (від "Жигулів" або "Газелі") або встановити бензиновий опалювач від "Запорожця". І у всіх випадках прийдеться залучати до роботи штатний опалювач а разом з ним і двигун автомобіля.

 

Однак існує найпростіший і найбезпечний варіант - установити автономний опалювач, що працює на дизпаливі або бензині. Ця продукція, необхідна для наших кліматичних умов, є невід'ємною частиною нелегкої праці водіїв. Задовго до настання холодів, підприємства готуються до зимового періоду експлуатації автомобілів і ця пора вимагає додаткових вимог до техніки - вона повинна забезпечувати стабільне тепло в салоні. Тому на питання, з якої температури присутність додаткових опалювачів в автомобілі має бути обов'язковою, відповідь проста: кабіна є не тільки робочим місцем, але іноді й справжнім будинком для водія, а відношення до тепла в будинку - індивідуальне й важко піддається обговоренню. 

 

Тому великі заводи солідних виробників вантажних автомобілів й автобусів за замовленням (прямо на конвейері) монтують додаткові рідинні й повітряні опалювачі. Дані вимоги закріплені законодавчо в більшості країн світу. В Україні все частіше говорять про екологію, але в дійсності мало що робиться. Кожна людина, що закінчила курси водіння й одержала права, знає, що разовий пуск холодного двигуна скорочує ресурс його роботи на 500-600 км пробігу. І за зиму набирається ще та дистанція! Кільця, вкладиші й інші вузли т/с зношуються тим сильніше, чим міцніше мороз. І якщо це, на перший погляд, не дуже помітний фактор (коли ще підійде час перебирання двигуна), то економія палива, витраченого тільки на прогрів двигуна перед початком руху, досить відчутна:щоденна витрата палива при попередньому прогріві знижується на 15-20 %.