acheter viagra

Автономні рідинні опалювачі


Тепло для внутрішнього простору та двигуна


Рідинні автономні опалювачі Eberspächer працюють незалежно від двигуна автомобіля і тому володіють подвійною перевагою: працюють як передпусковий підігрівач двигуна і обігрівають салон. Рідинні опалювачі Eberspacher інтегровані в систему охолоджуючої рідини двигуна. Вироблене нагрівником тепло надходить у теплообмінник автомобіля і рівномірно розподіляється по салону автомобіля. Двигун тим часом нагрівається від тепла охолоджуючої рідини. Але основне, що Hydronic від Eberspächer влітку може працювати як кондиціонер, охолоджуючий салон автомобіля перед запуском двигуна.

 

Переваги рідинних опалювачів Eberspacher Hydronic:

 

 - Збільшення ресурсу двигуна в зимовий період;

- Низька витрата палива;

- Завжди надійний запуск, без простою обладнання;

- Можливість спільної роботи з двигуном для підтримки оптимального температурного режиму;

- Подвійна користь: прогрів салону і підігрів двигуна;

- Розподіл повітря через штатну систему вентиляції;

- Можливість запуску за допомогою таймера або дистанційного керування;

- Можливість вентиляції салону в літній період;

- Багатоступенева система безпеки.

 

Показником якості є і те, що Eberspacher поставляє свої опалювачі на конвеєри світових виробників авто-та спецтехніки - такі, як заводи Ford, Volkswagen, Daimler-Chrysler. Нагрівачі встановлюються на всі моделі вантажівок Scania, Iveco, DAF, MAN, Volvo, Caterpillar і автобуси Neoplan.

 

Взимку - швидкий прогрів, влітку - швидка вентиляція, досить натиснути всього лише одну кнопку. Подаруйте першокласний комфорт собі і своєму автомобілю, і зима Вам більше не страшна!

 

Елементи керування

Пропонуємо широкий спектр елементів керування "Webasto" та "Eberspacher". За Вашим бажанням опалювач може комплектуватись мінітаймером, модульним таймером, дистанційним керуванням (радіус дії до800 м.) або блоком керування опалювачем за допомогою телефону.