acheter viagra

Автокондиціонери

 

Кондиціювання повітря в автомобілі - це створення і підтримка мікроклімату всередині його салону, тобто підвищення і пониження температури повітря, зниження його вологості, циркуляція, фільтрація, усунення запахів.

Безпека водіння і мікроклімат в салоні авто

 

Тільки при нормальному самопочутті водія керування автомобілем буде безпечним. У свою чергу, самопочуття залежить від температури і вологості повітря в салоні. Так, оптимальною вважається температура в межах від 20 до 22 ° С і вологість від 30 до 70%. Занадто низька температура (10 ° С і нижче) викликає переохолодження. Занадто висока (від 25 ° С і вище) провокує перевтома. Більш того, вже при 30 ° С через перегрів реакція сповільнюється, водій починає робити помилки. Також вважається, що охолоджене повітря в салоні повинен бути холодніше зовнішнього повітря не більше, ніж на 5-9 ° С, щоб уникнути різкого температурного перепаду. При цьому обдув повинен працювати від низу до верху і ні в якому разі не в обличчя водія або пасажирів. Останнє небезпечно застудою і запаленням лицьових нервів.

Кліматичне обладнання повинно забезпечувати не тільки зазначені вище оптимальні параметри, але і безпечну циркуляцію повітря без протягів.