acheter viagra

Чистка форсунок

 

Що таке промивка інжектора автомобіля і для чого вона потрібна? Це запитання виникає практично у кожного автовласника, оскільки забруднення інжектора уникнути ще нікому не вдалося. Тому чищення інжектора - це обов’язкова процедура для кожного авто у певний період часу.

    

Форсунка (інжектор) - це не що інше, як простий електромагнітний клапан, який створений для найбільш точного дозування подачі палива і його розпилу. Промивка форсунок та промивка інжектора це відповідно одна і та ж процедура.

 

Причини забруднення - в першу чергу, неякісне пальне наших АЗС, в якому міститься велика кількість сторонніх домішок - бруд, вода, бензол, сірка, олефін, а також добавки, що підвищують октанове число. При згорянні неякісного бензину все це відкладається в магістралях паливної системи, всередині і зовні форсунок у вигляді смолистих нашарувань. Зокрема, форсунки покриваються блискучим чорно-коричневим нальотом, який дуже важко змити. Бензином він не розчиняється, саме це і призводить до неминучого чищення інжектора. Забруднення форсунок призводить до того, що змінюється форма напрямки розпилу, в гіршому випадку голка форсунки може взагалі залипнути у відкритому або закритому положенні, і тоді промивка інжектора - це вже не необхідність, а неминучість. Найгірше, коли всі ці несправності відбуваються в зимовий час: мало того, що ускладнюється запуск двигуна. так ще і робота самого мотора нестабільна, що призводить до його підвищеного зносу.


Забруднення інжектора визначається за такими ознаками:

 - підвищена витрата палива;

 - втрата потужності двигуна;

 - плаваючі обороти на холостому ходу;

 - провали при натисканні педалі газу.